Apžvalga

Ši įmonė yra subūrta iš nepriklausomų nekilnojamojo turto agentų, šios agentūros pagrindinė loakcija – Londonas. Jie yra tikrio ekspertai ir garsėja savo teigimu požiūriu, komunikacija ir, žinoma, savo kompetencija nekilnojamo turto srityje. 30% pardavimo ir nuomos mokesčių srityje yra vertinama per šią įmonę.

Įšūkiai

Sprendimas

Pradėjome nuo „Roadmap“ paslaugos, kur esamą paskyrą įvertiname iki smulkiausių detalių ir patariame kaip ją galima patobulinti, taip pat suruošiame naują strategiją. Vienas iš dalykų, kuriuos dažnai matome, yra pernelyg sudėtinga paskyros struktūra. Geriausia yra suskirstyti panašius terminus į konkrečias skelbimų grupes. Tačiau tai dažnai gali reikšti, kad žmonės tiesiog sukuria daugybę kampanijų ir daugybę skelbimų grupių. Tai daro paskyrą sunkiau valdyti. Todėl pirmas mūsų žingsnis buvo supaprastinti sąskaitos struktūrą atsižvelgiant į paslaugas ir kampanijos tikslus. Antra, mes sukūrėme keletą išplėstinių paieškos skelbimų kiekvienai naujai skelbimų grupei. Taip pat nustatėme kai kuriuos skelbimų plėtinius, pvz., Svetainių nuorodas, iškvietimus ir skambučių plėtinius. Tai padeda užtikrinti daugiau vietos skelbimui, todėl jis atrodo labiau matomas. Tai taip pat padeda vartotojams žymiai greičiau atlikti norimą veiksmą. Siekdami užtikrinti, kad kiekvienas paspaudimas svetainėje būtų kuo pelningesnis, mes taip pat įvertinome ankstesnės kampanijos duomenis pagal datas, laikus ir įrenginius, kuriuose skelbimai buvo našiausi. Tai leido mums greitai sustyguoti biudžetą ir taip sugeneruoti didžiausią pelną.

Rezultatai

Paspaudimų rodiklis padidėjo 55,28%, o konversijos rodiklis padidėjo nuo 0,74% iki 4,43%. Per 6 mėnesius CPC sumažinome iki 42%. Taip pat pamatėme, kad per pirmuosius 6 PPC valdymo mėnesius konversijų padaugėjo 12 kartų. Paskyros perėmimas buvo akivaizdi sėkmė, kampanija buvo pelninga ir įmonė tebėra SmartSale šeimos narė.

Paskubėk ir registruokis NEMOKAMAI konsultacijai jau dabar!