Apžvalga

Mūsų klientas – vaikiškus žaislus Europoje ir JAV parduodanti įmonė. Prieš pradėdami dirbti, ji savo svetainės pagalba per mėnesį sugeneruodavo apie 2800 pardavimų.

Įšūkiai

Sprendimas

Norėdami pasiekti tokius tikslus, turėjome nuveikti daug darbų – keliuose kanaluose. Mes dirbome keliais skirtingais kanalais: socialine žiniasklaida (su produkto žinomumu), turinio rinkodara, SEO, mokama reklama ir mokama socialinėje erdvėje.

Socialinei žiniasklaidai nusprendėme apsiriboti trimis kanalais, kurie, mūsų manymu, buvo veiksmingiausi: „Instagram“, „Facebook“ ir „Twitter“. Turėjome savo komandą kurti grafikos darbus, ​​kuriuos būtų galima bendrinti paskyrose, ir sunkiai dirbome, kad nustatytume „toną-balsą“, kuris patiktų mūsų tikslinei auditorijai.

Mes taip pat išsiuntėme nemokamus produktus influenceriams, kurie sutiko paskelbti apžvalgas ar vykdyti konkursus savo profiliuose ir svetainėse. Ši taktika buvo ypač efektyvi, o socialiniai kanalai pradėjo augti ir įsitraukė vis daugiau žmonių.

Tuo tarpu mūsų turinio rinkodaros ir SEO komandos sunkiai dirbo „užkulisiuose“, bandant optimizuoti svetainę, kad ji veiktų tinkamai ir įtraukiančiai. Turinio rinkodaros komanda du kartus per mėnesį rašė ir publikavo straipsnius, o SEO komanda dirbo su struktūriniais taisymais ir techninėmis klaidomis.

Paskutinė mūsų strategijos dalis buvo mokama reklama. Mūsų PPC komanda įdėjo skelbimus. Jie taip pat padėjo mūsų socialinės žiniasklaidos komandai, patalpindami tikslines reklamas „Facebook“ ir „Instagram“ kanaluose.

Rezultatai

Kaip jau užsiminėme, mūsų klientas beveik iš karto pasiekė puikius rezultatus. Mūsų pagrindinė statistika rodo 310% pardavimų augimą, kuris įvyko vos po dviejų mėnesių darbo. Tai padėjo mūsų klientui nuo 2800 pardavimų per mėnesį, paaugti iki 11 500. Taip pat padidinome lankytojų skaičių mūsų kliento svetainėje nuo 4 200 per mėnesį iki 11 200 per mėnesį.

Visuose mūsų kliento socialinės žiniasklaidos kanaluose pastebėjome didelių pasikeitimų.

  • „Facebook“ 1,778% „Puslapio patinka“ augimas ir 442% padidintas įsitraukimas.
  • „Instagram“ sulaukėme 2 327 naujų sekėjų ir pasiekėme beveik pusę milijono žmonių.
  • „Twitter“ pasiekė 3000% daugiau paminėjimų ir 385% apsilankymų profilyje.

Mūsų klientas buvo patenkintas rezultatais. Kai paprašėme atsiliepimo, mūsų klientas pasakė: „Aš esu įsitikinęs, kad „SmartSale“gali daug nuveikti bet kuriame versle ir padėti jiems pasiekti maksimumą“.

Paskubėk ir registruokis NEMOKAMAI konsultacijai jau dabar!