NEMOKAMAS svetainės, SEO ir rinkodaros kampanijos auditas

Ar žinojai, kad dauguma svetainių praranda 45–85% savo pelno?

Mūsų NEMOKAMOJE apžvalgoje bus pabrėžiama, kaip pasiekti iki 600% didesnius pardavimus.

Jūsų 15-minučių video auditas paaiškins:

 • Kaip padidinti srautą
 • Kaip pritraukti daugiau klientų
 • Ir daug kitų temų…

Mūsų rinkodaros audito rezultatai

Tai tik maža dalis rezultatų, kuriuos padėjome pasiekti ankstesniems klientams, kurie pasinaudojo mūsų auditu.

 • 242%

  Padidinti srautą

 • 9.4%

  Padidinti pardavimus

 • 478%

  Didesnė apyvarta

 • 68%

  Sumažinta reklamos kaina

Kaip atrodo nemokamas auditas?

Kai pateiksite užklausą dėl nemokamos svetainės audito, užduosime keletą paprastų klausimų apie jūsų svetainės našumą ir tikslus. Paklausime apie šiuo metu naudojamus rinkodaros kanalus, kokie yra jūsų verslo tikslai ateinantiems metams ir koks turimas metinis rinkodaros biudžetas.

Kai turėsime reikalingą informaciją, mes išanalizuosime jūsų svetainę ir jūsų rinkodarą. Mūsų ekspertai ieškos galimybių padidinti jūsų srautą bei konversijas.

Mes įrašysime savo auditą kaip vaizdo įrašą, jame pamėginsime paaiškinti, kurias jūsų svetainės dalis reiktų patobulinant. Tada pateiksime strategiją ir veiksmų planą, kuris, mūsų manymu, padės jūsų svetainės srautui, potencialiems klientams ir pardavimams pasiekti jūsų norimus tiklsus.

Auditas yra visiškai nemokamas. Jei, pamatę auditą, nuspręsite tapti SmartSale klientu, mes padėsime įgyvendinti visas pateiktas rekomendacijas.

Jei nuspręsite nesinaudoti mūsų paslaugomis, bet esate visiškai patenkinti mūsų auditu, mums bus malonu gauti nuoširdų atsiliepimą apie pateiktą video apžvalgą.

Čia pateiktas pavyzdys to, kas įtraukta į mūsų svetainės ir rinkodaros strategijos auditą.

SmartSale nemokamas auditas mums padėjo „Google“ paieškoje pakilti į aukštesnes pozicijas. Ačiū!  — Simona

Kam skirtas mūsų nemokamas svetainės auditas

Verslininkams

Mes padedame tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems verslininkams sukurti savo pirmąją svetainę ir skaitmeninės rinkodaros kampanijas. Mes taip padedame jiems sugeneruoti daugiau srauto ir atrasti pirmuosius klientus.

Smulkaus verslo savininkai

Padėjome šimtams mažų įmonių visoje Lietuvoje, Europoje ir JAV padidinti jų srautą/pardavimus/klientų bazę. Mes to pasiekėme patobulindami jų esamas svetaines ir skaitmeninės rinkodaros strategijas, naudodamiesi paieškos sistemų optimizacija ir turinio rinkodara. Be to, padidinome jų klientų bazę ir pardavimus naudodami konversijų optimizavimą.

Vidutinio dydžio verslo savininkai

Taip pat padedame ir vidutinio dydžio įmonių savininkams, kuriems reikėjo specialios komandos, kuri valdytų įmonės marketingo kampanijas. Perleisdami mums pilną atsakomybę už reklamos darbą – savininkai gali skirti daugiau laiko verslo operacijoms, kurios generuoja pinigus arba mes  galime dirbti kartu su jų esama vidine komanda, taip papildydami arba išplėsdami jūsų dabartinės rinkodaros galimybes.

El. parduotuvių savininkai

Mes dirbome ir su el. prekybos parduotuvių savininkais, kad padidintume jų turimą rinkos dalį ir pritrauktume papildomus šimtus ar tūkstančius lankytojų į jų svetaines. Savo ruožtu tai padidino jų pardavimus pagerinus srautą ir parduotuvės konversijos koeficientą.

Rinkodaros vadybininkai

Esame bendradarbiavę su daugelio rūšių verslo rinkodaros vadovais, įskaitant tarptautines verslo įmones, kurioms reikėjo išorės nuomonės, kaip būtų galima pagerinti esamas skaitmeninės rinkodaros kampanijas.

Aš užsiregistravau svetainės auditui, kuris buvo labai informatyvus, įžvalgus ir atlikta personalizuotai mums, tai buvo ne automatizuota sistema, kuri nesuteikia naudotos.  — Edgaras

Nišos apie kurias ruošiame auditus

SmartSale per agentūros gyvavimo laikotarpį suruošė tūkstančius svetainių auditų, skirtų dar tik besivystančios įmonėms, tiek jau sėkmingai veikiančioms, teko apžvelgti beveik visas nišas. Daugelis šių verslų tapo mūsų klientais.

Mes padėjome daug gerai žinomų prekės ženklų pasiekti jų sėkmę. Dirbdami su mumis, šimtai el. prekybos parduotuvių padidino savo pardavimus. Mes taip pat padedame įmonėms, kurioms yra gana sudėtingose nišose, tokiose kaip azartiniai lošimai arba prekės suaugusiesiems, padidinti savo srautą ir pajamas.

Mes didžiuojamės savo sėkmės istorijos, kurias iškėlėme į aukštumas per pastaruosius kelerius metus. Nišos, su kuriomis dažniausiai dirbome, yra:

 • Dantistai
 • Kelionės / turizmas
 • Apskaita
 • Renginių organizavimas
 • Santechnikai / Elektrikai
 • Mada
 • Lošimai
 • Teisė
 • E-komercija
 • Mažmeninė prekyba
 • „SaaS“
 • B2B
 • Nekilnojamas turtas
 • Prekės suaugusiems

Šie žmonės pranoks jūsų lūkesčius! Aš paprašiau nemokamos svetainės audito, o pateikta ataskaita ir vaizdo įrašas, kurią pateikė Edvinas, buvo tiesiog nuostabi, tikrai vertinga informacija.  — Edgaras

Mūsų audito rezultatai

Nuolat girdime, kaip mūsų svetainių auditai padėjo klientams pasiekti vis geresnius rezultatus ties pardavimais. Nuolatinis srauto ir pardavimų augimas daugeliui įmonių leido įdarbinti vis naujus darbuotojus ir išplėsti produktų bei paslaugų asortimentą.

 • 311% padidėjas srautas iš „Google“

 • 478% padidėja pardavimai

 • Konversijų padidėjimas 4% per 4 mėnesius

 • 411% padidėjusi apyvarta per 2,5 metų

Puikus mūsų svetainės auditas ir puikus strateginis planas, kuris padėjo pagerinti svetainės pozicijas Google paieškoje!  — Simonas

Kas įeina į nemokamą auditą?

 • Vartotojo patirties auditas

  Ar lengva naudoti jūsų svetainę?

  Ar žmonėms lengva rasti tai, ko klietams reikia?

  Ar tai, ką siūlote, lengva suprasti ir rasti?

  Peržiūrėsime tai ir pasiūlysime, kaip patobulinti veiksmus.

 • Konversijos rodiklio optimizacija

  Ar jūsų svetainės konversijos rodiklį įtakoja jūsų dizainas ar srautas?

  Ar galėtumėte konvertuoti daugiau esamo srauto pašalindami tam tikrus blokatorius?

  Pasiūlysime, kaip juos pašalinti.

 • Tinklalapio matomumas ir lankytojų srauto patikra

  Ar jūsų svetainė reitinguoja svarbiausias frazes, kurių žmonės ieško?

  Ar jūsų turinys yra pakankamai gerai parašytas, kad būtų rodomas „Google“ viršuje?

  Išanalizuosime dabartinį jūsų svetainės matomumą ir srauto galimybes bei pasiūlysime, kaip galite patobulinti tai.

 • Konkurentų analizė

  Ar jūsų konkurentai užima pirmas vietas pagal visus svarbiausius raktažodžius?

  Ar jie nuolat tobulina savo svetainę, didina konversijų rodiklį ir optimizuoja turinį?

  Pažiūrėsime į jūsų sėkmingiausius konkurentus ir atrasime kas lemią jų sėkmę, kurią galite pakartoti, ir trūkumus, kuriuos reiktų apeiti.

Nepaprastai sužavėtas, kiek pastangų ir laiko buvo skirta mano svetainės auditui! Ačiū Edvinui! Jau netrukus imsiuosi tolesnių veiksmų !!!! 🙂 10/10 !!!! — Karolina

Kas įeina į nemokamą auditą?

Kiek laiko užtruks kol gausiu auditą?

Dėl nemokamų audito populiarumo, paruošimas gali užtrukti iki trijų dienų.

Ar jums reiks prieigos prie mano svetainės?

Norint atlikti nemokamą auditą, mums nereikia prieigos prie jūsų svetainės ar analitikų.

Tačiau yra „Platinum“ planas, kurį galite pasirinkti audito metu, jis kainuoja apie 80 EUR.

Į „Platinum“ apžvalgą įeina išplėstinis jūsų svetainės ir rinkodaros auditas, taip pat „Analytics“ paskyros peržiūra,  jis tinka tiems, kurie nori pamatyti, kaip šiuo metu elgiasi jų svetainės lankytojai. Audito metu ieškosime galimybių, kurios leis  patobulinti jūsų svetainę bei marketingo kampaniją.

Ar aš turėsiu naudotis jūsų paslaugomis?

Registruokis NEMOKAMAM auditui