KO IEŠKOTE?

Raskite atsakymus ir sprendimus į įprastas problemas. Jei negalite rasti atsakymo, susisiekite su mumis ir mes mielai padėsime.
Kreipkitės į mūsų numeriu +37069333057 arba parašykite mums el. paštu

POPULIARIAUSI KLAUSIMAI

Kuo mes geresni nei kitos agentūros/freelancer’iai?

ra daug puikių interneto svetainių kūrimo įmonių, tačiau mes esame kitokie, nes kurdami tinklalapius atsižvelgdami į SEO ir vartotojo norus. Kokia svetainės nauda, ​​jei jos negalima rasti? Kokia svetainės nauda, jeigu ji negali parduoti? Mes norime ne tik patrauklios svetainės, bet ir norime turėti svetainę, kuri turi galimybę pritraukti srautą, konvertuoti jį ir svarbiausia – parduoti.

Kiek kainuoja tinklapių ir elektroninių parduotuvių kūrimo paslaugos?

Visi mūsų svetainės dizaino / kūrimo projektai atliekami pagal užsakovo poreikius. Mes nesinaudojame iš anksto sukurtu svetainės šablonu, o kuriame jį pagal klientos norus. Dėl to beveik neįmanoma nurodyti tikslios svetainės kainos. Kaina priklauso nuo daugybės faktorių, pradedant funkcionalumu, baigiant dizaino darbų sudėtingumu, korekcijų kiekiu.

Kodėl man reikalinga reklama internete?

Daugiau nei 80% sandorių prasideda internetinėje erdvėje.

Nesvarbu, kokia jūsų verslo sritis, jūsų klientai pradės paiešką internete. Jei jūsų verslas nerandamas, jūsų konkurentai laimės.

Kodėl nesinaudoti nemokamų svetainių paslaugomis?

Kaip įmonės savininkas, žinote, kad jūsų svetainė turėtų būti daug daugiau nei vizitinė kortelė. Jūsų svetainė turėtų būti jūsų interneto rinkodaros priemonė, kuri atneš jums klientų.

Nemokamų ar pigių svetainių naudojimas yra blogesnis sprendimas nei visai neturint svetainės.

Kiek kainuoja SEO?

SEO kampanijos kaina skiriasi priklausomai nuo taikomų raktinių žodžių, jūsų svetainės istorijos, pramonės ir darbo, reikalingo jūsų tikslams pasiekti. Mes dirbame su visų dydžių įmonėmis, didelėmis ir mažomis įmonėmis, ir turime priimtinus sprendimus, kurie padeda pasiekti realių rezultatų. Mūsų skaitmeniniai konsultantai įvertins jūsų poreikius, kad galėtumėte sukurti tinkamą strategiją. Susisiekite su mumis dėl nemokamos konsultacijos.

Kiek kainuojų jūsų grafinio dizaino paslaugos? Ar siūlote pigų grafinį dizainą?

Kainos priklauso nuo daugelio kintamųjų, bet visada galite būti tikri, kad mokėsite už aukštos kokybės originalų darbą. Mes nesiūlome pigių grafinio dizaino paslaugų, bet mūsų kainos yra konkurencingos ir sąžiningos remiantis mūsų gaminių kokybe.

Kokia kliento rolė grafinio dizaino projektavimo-kūrimo procese?

Mūsų grafikos dizaineriai norėtų, kad klientas būtų visiškai įtrauktas į kūrybinį procesą. Mes skatiname visus mūsų klientus įtraukti į darbus, nes tai padės mūsų kūrybinėms idėjoms judėti teisinga kryptimi. Taip pat, prašome, kad klientas patvirtintų kiekvieną kūrybinį etapą, kad jie visada žinotų apie pažangą, padarytą įgyvendinant projektą.

Koks skirtumas tarp PPC ir SEO?

SEO yra rinkodaros strategija, siekiant padidinti paieškos pozicijas, kad būtų galima pasiekti organišką paieškos srautą. Ši gerokai padidina ROI per tam tikrą laiką, palyginti su mokama paieška. PPC pranašumas yra tai, kad galite ankščiau nustatyti, kuris raktažodis atnešą didžiausią gražą. SEO ir PPC yra svarbios interneto rinkodaros strategijos beveik bet kuriam verslui. Jei nesate tikri, kas jums tinka, prašykite mums, suteiksime nemokamą konsultaciją ir padėsime sukurti strategiją, atitinkančią jūsų poreikius.

Ar galit padidinti pardavimus?

Taip. Paieškos optimizavimas gali pagerinti svetainės matomumą paieškos rezultatuose. Dėl didesnio matomumo daugiau potencialių klientų sužinoti apie jūsų produktus ar paslaugas. Labai mažai rinkodaros kampanijų gali pasiūlyti tokį aukštą ROI.

Kuo jūs išskirtiniai ir kitokie, nei kitos SEO kompanijos?

Kiekviena kompanija teigia, kad jie gali pasiekti puikius rezultatus, tačiau mes turime patirties siekiant šių rezultatų. Tai, kas iš tiesų mums svarbu, yra mūsų atsidavimas siekti, kad jūsų verslas generuotų pardavimus. Mes žinome, kad nesumokėjote mums tik tam, kad galėtumėte susikurti geresnį reitingą paieškos sistemoje, tai ko jūs tikrai norėtumėte – pajamų gavimas. Tai yra mūsų pagrindinis tikslas – sugražinti jūsų investiciją ir uždirbti daugiau nei investavote.

Ar suteikiate SEO garantijų?

“Google” įspėja likti nuošalyje nuo bendrovių, kurios gali užtikrinti aukštą reitingą. Bet kuri bendrovė, kuri sako, kad gali, yra nesąžininga, nes “Google” algoritmas keičiasi kasdien. SmartSale yra skaitmeninės rinkodaros agentūra, kuri nuolatos teikia klientams aukščiausio lygio paslaugas. Nors negalime garantuoti geriausio reitingo, turime įrodytus rezultatus, kur mūsų klientai pasiektė puikių rezultatų.

Ar konversijų optimizavimas gali padidinti klientų skaičių ir pardavimus?

Taip, pagrindinis tikslas – pagerinti konversijų rodiklius. Tai – generuoja didesnę procentinę dalį potencialių klientų arba pardavimų iš lankytojų skaičiaus, kurio sulaukia jūsų svetainė.

Ar socialiniai tinklai gali pagerinti verslą?

Taip. yra daugybė būdų, kaip galima tai pagerinti. Vienas iš jų: Palaikant ryšį su esamais klientais, informuojant juos apie specialias akcijas ar naujas paslaugas. Taip pat, daugelis įmonių perka mokamas reklamas, kad pritrauktų potencialius klientus, kurie atitinka jų tikslinę rinką.

Ar socialiniai tinklai gali padidinti pardavimus?

Tikrai taip, priklausomai nuo to, kaip prižiūrite savo socialines paskyras. Jei tik skelbiate žurnalo įrašų ištraukas, tikriausiai ne, bet jeigu bendraujate su klientais, informuojate apie specialiuosius pasiūlymus, kuriuos naudojate, ir (arba) reklamuojatės tikslinei potencialių klientų auditorijai, tada yra didelė tikimybė, kad ši veikla padidins Jūsų pardavimus.

Neradai atsakymo? Klauskite mūsų

Call Now ButtonNEMOKAMA KONSULTACIJA